טיפול נפשי לישראלים בחו"ל – טיפול אונליין פסיכולוגי או CBT

Meeting 01

טיפול פסיכולוגי לישראלים בחול

 ישראלים רבים שוהים בחו"ל ונזקקים לטיפול פסיכולוגי אונליין עקב קשיי הסתגלות. במצב שבו קשה מאוד לתקשר עם פסיכולוגיים מקומיים, האופציה של טיפול פסיכולוגי אונליין הפכה להיות מבוקשת מאוד. זה הזמן שלכם להבין מהי היעילות של טיפול מהסוג הזה וכיצד ניתן למצוא את הפסיכולוג האידיאלי.

ישראלים רבים אשר עברו להתגורר בחו"ל צריכים מעת לעת עזרה וטיפול נפשי. בנוסף לבעיות היומיומיות הכוללות בתוכן את ענייני המשפחה והקריירה, ומתווספים גם בעיות הקשורות למגורים במדינה זרה לחלוטין. הצורך להסתגל לסביבה חדשה לחלוטין, תחושת הדיכאון והבדידות, קשיי תקשורת עקב הבדלי שפות ועוד מגוון רחב של סיבות יכולות לגרום לתסמינים של חרדה, דיכאון ותסכול מרובה.

במבט ראשון נדמה כי מעבר למדינה זרה יכול להיות הזדמנות מצוינת לפתח את הקריירה או את החיים האישיים, אך חשוב לקחת בחשבון את כל המחירים האחרים שנאלצים לשלם. הצורך בהסתגלות למקום חדש לחלוטין ששונה מאוד מהמקום הרגיל והבטוח, יכול לטלטל את כל בני המשפחה – ילדים ומבוגרים.

מהי היעילות של טיפול פסיכולוגי אונליין לישראלים בחו"ל?

בשנים האחרונות הפלטפורמה של תקשורת עם פסיכולוג דרך האינטרנט הפכה להיות שכיחה במיוחד. מדובר באופציה אידיאלית עבור ישראלים המתגוררים בחו"ל ומעוניינים לקבל טיפול פסיכולוגי מקצועי ברמות הגבוהות ביותר. היעילות של טיפול פסיכולוגי אונליין לישראלים המתגוררים בחו"ל הינה גבוהה במיוחד בהשוואה לאופציות האחרות העומדות למול המטופל.

היתרון הבולט ביותר של טיפול פסיכולוגי אונליין לישראלים בחו"ל הוא התקשורת. כאשר מקבלים טיפול פסיכולוגי חשוב מאוד שהמטפל והמטופל יצרו בניהם אינטראקציה ושיח פורה בכדי לטפל בשורש של כל בעיה. הבדלי התרבויות והבדלי השפות יכולים לגרום לקשיי אינטראקציה קשים עם מטפלים מקומיים, ולכן האופציה של תקשורת אל מול מטפל ישראלי תספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים.

בנוסף ישראלים רבים השוהים בחו"ל אינם יכולים לשאת את העלויות הכספיות של טיפול פסיכולוגי במדינה שבה הם מתגוררים. ולכן האופציה של טיפול פסיכולוגי אונליין במחירים של פסיכולוגים בישראל, יהפוך את המעמסה הכספית למעמסה נורמלית ונכונה כלכלית. 

לכן אל תיתנו לעצמכם לשקוע בדיכאון או לראות בו כברירת מחדל. כיום עומדים לרשותכם מגוון רחב של דרכים ואפשרויות להפוך את הבעיות לנחלת העבר. 

איך ניתן למצוא פסיכולוג אונליין ?

ישראלים רבים המתגוררים בחו"ל אינם בדיוק מכירים את הפלטפורמה של פסיכולוג אונליין, ואינם יודעים בדיוק כיצד לאתר את הפסיכולוג שמתאים להם בצורה הטובה ביותר. ראשית כל הליך החיפוש הינו פשוט וידידותי במיוחד, בטח כאשר קיימים באינטרנט עשרות רבות של פסיכולוגים המציעים טיפולים אונליין. כל מה שהמטופל צריך לעשות זה לחפש באינטרנט אחר פסיכולוג המספק טיפולים פסיכולוגיים דרך האינטרנט. בכל אתר או עמוד תוכלו למצוא מידע רלוונטי על איש המקצוע, וכך להחליט האם הוא האופציה הטובה ביותר עבורכם.

בנוסף חשוב מאוד ללמוד מהי מידת האינטראקציה והתקשורת בין המטפל ובין המטופל, שכן יש לכך השלכה מרכזית על האפקטיביות של הטיפול. באפשרותכם לבקש טיפול ניסיון או טיפול ראשון ללא התחייבות, על מנת שתוכלו ללמוד עד כמה הטיפול יעיל עבורכם או עד כמה אתם מצליחים להגיב אליו לטוב או לרע.

כיום ברחבי הרשת קיים מבחר עצום של אנשי מקצוע מתחום הפסיכולוגיה המספקים טיפולים דרך האינטרנט. לכן חשוב מאוד לעשות את הבחירה הנכונה גם אם הנכם שוהים בחו"ל בכדי לראות תוצאות טובות ומהירות, שיסלקו את כל הדאגות או החששות מהראש שלכם פעם אחת ולתמיד.