טיפול נפשי נגיש לאנשים מבוגרים מהבית, גם בזמן משבר הקורונה 

Meeting 02

טיפול נפשי נגיש לאנשים מבוגרים מהבית, גם בזמן משבר הקורונה 

טיפול פסיכולוגי אונליין הפך להיות אחד מהאופציות השכיחות ביותר עבור כל אדם. עבור אנשים מבוגרים אשר אינם מסוגלים להגיע אל הקליניקה או נמצאים בבידוד עקב משבר הקורונה או מכל מסיבה כזאת או אחרת מדובר בעניין קריטי עוד יותר. טיפול לאנשים מבוגרים אונליין פותר את כל הבעיות שהתעוררו עם השנים, ומציע פתרון יעיל גם עבור האוכלוסייה המבוגרת וגם עבור כל השוהים בבית בזמן המשבר.

לעיתים נדמה כי אנשים מבוגרים מסתדרים עם כל דבר שעלול ליפול עליהם, אך זה לא בהכרח נכון. אנשים מבוגרים כמו כל אחד מאיתנו זקוקים לאוזן קשבת, ולייעוץ מקצועי על מנת להתגבר על קשיים או על כל מעמסה שלא תופיע פתאום. לכן חשוב מאוד להשתדל ולספק לכם את היכולת לפרוק את אשר על ליבם, בטח בגיל מבוגר שבו על מעמסה עלולה להיות משמעותית מאוד מבחינה בריאותית ותקשורתית וכאשר נמצאים לבד זמן רב. 

פגישה עם פסיכולוג או מטפל CBT מוסמך מבלי לצאת מהבית

בשנים האחרונות מבוגרים רבים נחשפים לטכנולוגיה ומתחילים להתוודע אליה. אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של התוודעות לטכנולוגיה היא היכולת של אותם אנשים לקבל טיפול נפשי מבלי לצאת מהבית. זהו דבר משמעותי מאוד עבור אנשים מבוגרים אשר מחויבים להישאר בביתם או שאין לכם את העזרה הדרושה על מנת להגיע לקליניקה. 

תמיכה נפשית על ידי איש מקצוע, אם זה פסיכולוג, עובד סוציאלי או מומחה CBT מוסמך  מאפשרת לאותם מבוגרים לקבוע את הטיפול בזמן ובמקום שמתאים להם. כך הם יוכלו לשבת בסביבה המוכרת להם ולערוך פגישה אישית ודיסקרטית מול פסיכולוג אשר יספק להם את התשובות לכל הבעיות.

הפגישות נקבעות בקצב שלכם, והם אינם כוללים בתוכם התחייבות מסוימת לפגישות שבועיות או דו שבועיות. המטפל והמטופל בונים ביחד תוכנית עבודה מסודרת, אשר מטרתה העיקרית היא לגרום למטופל להגיע לתוצאות ואילו לאפשר למטפל את השעות הנדרשות על מנת להגיע אל היעד.

את תוכנית העבודה ניתן לבנות כבר לאחר פגישת היכרות קצרה, שגם היא כמו שאתם יכולים לדמיין לעצמכם מתרחשת באמצעות האינטרנט. מה צריך יותר מאשר מטפל שזמין לכל שאלה או בעיה בכל שעה של היום? זה כבר עושה תחושה הרבה יותר טובה כאשר יודעים שיש אל מי לפנות תמיד בכל בעיה שעלולה לצוץ. בוודאי בחייהם של מבוגרים אשר מלאים בתהפוכות, ובכל יום משימה חדשה ולא צפויה עלולה לצוץ ולטרוף את כל הקלפים.

מהי החשיבות של טיפול פסיכולוגי קבוע עבור אדם מבוגר?

אנשים מבוגרים לרוב לא משתפים את אשר על ליבם מכיוון שהם לא רוצים להכביד על הסביבה הקרובה שלהם. לכן חשוב מאוד לספק להם את המקום הבטוח בעבורם להוציא את כל הדברים שמפריעים להם ולקבל מענה הולם ומקצועי. 

בגיל מבוגר כמו שכל אחד מאיתנו יודע ומתאר לעצמו, כל מעמסה או מחשבה טורדנית עלולה להיות קריטית במיוחד. לכן עליכם לספק לאדם המבוגר פסיכולוג צמוד אשר יהיה מסוגל להוציא ממנו את כל המידע הרלוונטי שאותו הוא צריך להוציא החוצה על מנת להשתחרר. 

מטפל אשר מוסמך לטיפול באנשים מבוגרים יודע בדיוק כיצד לפנות אליהם ומה עליו לעשות בכדי להוציא מהם את המידע הנדרש לטיפול. לכן חשוב מאוד לבחור בפסיכולוג למבוגרים אשר מכיר את העבודה, ומביא איתו את הניסיון הנדרש על מנת להגיע לתוצאות מהירות ויעילות.

לכן, אנו ממליצים לכל אדם מבוגר להיעזר בשירותיו של מטפל מוסמך באופן רצוף וקבוע. רק כך תוכלו להיות בטוחים כי אותו אדם מקבל תמיכה מלאה לכל הבעיות שלו, דבר שיכול להפוך את החיים של אותו אדם להרבה יותר פשוטים ומשוחררים.

תגובה אחת על הפוסט “טיפול נפשי נגיש לאנשים מבוגרים מהבית, גם בזמן משבר הקורונה 

התגובות סגורות.